Louis Scheltjens

Droevig nieuws bereikte ons onlangs. Louis Scheltjens is overleden. Louis was een oudgediende van onze club die vooral actief was in de jaren 1970-1990 in een brede waaier van functies binnen de club: team manager, wedstrijdleider, bestuurder. Hij was tevens de vader van twee oud-spelers, m.n. Alain Scheltjens, jaren een vaste waarde van ons eerste team, en Christian Scheltjens, goalie bij de jeugd en later scheidsrechter. Na zijn ‘actieve’ betrokkenheid bij onze club was Louis nog vaak te zien als supporter tijdens de wedstrijden van ons eerste team. Phantoms biedt zijn medeleven aan de ganse familie Scheltjens aan.

Uitvaart in de aula van Rouwcentrum De Backer, Dr. Frans Bernaertsstraat te Edegem op maandag 23 januari e.k. om 11 uur. Aansluitend volgt de asverstrooiing op de begraafplaats van Edegem.

Uitvaartbrief