ANTWERP

PHANTOMS

Week van de vrijwilliger

Van 29 februari tot 8 maart is het de ‘Week van de Vrijwilliger’. Tijdens deze week wordt extra aandacht gevraagd voor de vrijwilligers die zich belangeloos, maar ook tomeloos inzetten voor een brede waaier van organisaties, zoals bijvoorbeeld in ons geval: de sportclub. 

 

Immers, zonder onze huidige vrijwilligers zouden onze (jeugd)leden vaak in de kou staan inzake omkadering. Zonder onze coaches zouden onze spelers geen beter ijshockeyers worden; zonder onze teammanagers geen propere shirts of niet op tijd naar de wedstrijd; zonder onze clubreferees, geen wedstrijden; zonder onze bench officials, geen score; zonder onze administratieve medewerkers, geen spelerslicenties; zonder onze medische staf, geen verzorging; zonder onze schaatsbeurtvrijwiligers, geen publieke schaatsbeurten; zonder ons feestcomité, geen extra centjes; zonder clubhouse crew, geen verfrissend pintje of frisdrank na de training of wedstrijd; zonder bestuur, geen club. 

 

Echter, helpende handen heb je nooit genoeg. Onze ijshockeyclub blijft groeien, zelfs in deze minder gemakkelijke tijden van de tijdelijke ijsbaan in de tent. Vandaar dat we steeds op zoek zijn naar nieuwe vrijwilligers om ons gemotiveerd team verder uit te bouwen. We willen immers iedereen aan boord houden en vermijden dat bij onze kostbare medewerkers metaalmoeheid optreedt. Vandaar deze oproep om mee je schouders onder onze club te zetten. Met de nieuwe ijsbaan die eraan komt, gaan we ongetwijfeld nog sneller groeien. We hebben trouwens grootse plannen. Zin om deel uit te maken van dit winning team? 

 

Hierna alvast de domeinen waar we helpende handen kunnen gebruiken. 
– feestcomité;
– bench official;
– assistenten jeugdcoaches;
– teammanagers; 
– materiaal;
– clubscheidsrechters;
– infrastructuur;
– horeca;
– foto & video.

Interesse om vrijwilliger te worden binnen onze club?
Vul dan onderstaand formulier in!